MARGITA TITLOVÁ YLOVSKY (*1957) BEZ NÁZVU, Z CYKLU LÁSKY PANENEK, 1993

akvarel, plátno, rám, sklo

27 cm x 29 cm

PROVENIENCE

Sbírka Vojtěcha Petratura.