90. LIBOR JAROŠ (*1960) KULTIVAR III, 1994

akryl, plátno, 40 × 30 cm
sign. na rubu KULTIVAR III. Libor Jaroš 1994

24 000 Kč ~ 925 €

Srov.: Kol. autorů: Libor Jaroš, Praha: Galerie Dolmen 2009, s. 58.