JAN WOJNAR (1944–2014) PARTITURA PRO ČERVENOU A ZELENOU BARVU,1980

kombinovaná technika, papír, 34 × 26 cm
sign. na rubu Wojnar 80, Partitura pro červenou a zelenou barvu (záznam realizace)

19 000 Kč

PROVENIENCE
Získáno z ateliéru autora.