JIŘÍ STRAKA (*1967) LOTOS, KOLEM ROKU 2005

tuš, papír, rám, plexisklo, 120 × 140 cm
sign. autorskou značkou

PROVENIENCE
Významná pražská soukromá sbírka.

Jiří Straka, Tušová malba, Museum Kampa, Praha 2005