Jiří David (*1956) Tvé vlasy jsou zahradami, 2018

kombinovaná technika, plátno, 200 × 200 cm
sign. na rubu JIŘÍ DAVID, TVÉ VLASY JSOU ZAHRADAMI, 2018

REZERVOVÁNO

Dva muži viděli lišku, Galerie Pitevna, Brno 2020