JAN WOJNAR, DALIBOR CHATRNÝ, PAVEL RUDOLF, J.H.KOCMAN, PAVEL HOLOUŠ, LADISLAV NOVÁK, KAREL ADAMUS 8 × 2 PORTFOLIO, 1985

soubor 16 prací na papíře, 2 kresby a úvodní text Jiřího Valocha v rámci papírového pouzdra, 50 exemplářů, Nr. 39
rozměr boxu a jednotlivých listů 50 × 40 cm,
autorské papíry JHK 23 × 17,5 cm, každý list signovaný

Jan Wojnar

Mřížkové básně I., II., 1981, tuš ,ruční papír

Dalibor Chatrný

Zeit, 1983, sprej, dva prořezané papírové listy

TOR, 1984, pastel, papír

Pavel Rudolf

Time, 1983, kombinovaná technika, papír

AK KM MA, 1983, kombinovaná technika papír

J. H. Kocman

Paper-re-making Papers, Maps, 1984, autorský ruční papír

Paper-re-making Papers, Paper as Poetry, 1984, autorský ruční papír

Jiří Valoch

Waiting, 1984, sítotisk, papír

Silence, 1984, sítotisk, papír

Pavel Holouš

Acer / Folium, 1984, sítotisk, papír

Discolor Pursh Maxim / Pars, sítotisk, papír

Ladislav Novák

Der traurige Wissende, 1984, litografie z frosáže, papír

Schönheit aus Meissen, 1983, litografie z frosáže, papír

Karel Adamus

Kroky/ 20 sekvencí, 1984, tuš, papír

Čtyři výlety na začátku podzimu, 1983, tuš, papír

Pouzdro

Dalibor Chatrný, Topologická kesba, 1984, sprej, papír

Ladislav Novák, Nápis, 1965, sítotisk, papír