Václav Kočí (*1981) / A Drunken Tune, 2010

Václav Kočí (*1981)
A Drunken Tune, 2010

akryl, plátno, 110 x 130 cm

sign. A DRUNKEN TUNE, Václav Kočí

literatura

Václav Kočí, Katalog díla, Obrazová příloha, 2013, s. 1.

Plátno A DRUNKEN TUNE patří do souboru STRIPES, který vznikal od r. 2005. V. Kočí zde dospěl k radikální redukci a geometrizaci krajinného předobrazu. Dva obrazy tohoto cyklu byly vystaveny na výstavě Podoby současné abstrakce v GHMP v Domě U Zlatého prstenu v létě r. 2011.