Václav Boštík (1913–2005)/ Členění, 1984

Václav Boštík (1913–2005)

Členění, 1984

olej, plátno, rám, 40 x 40 cm

značeno na rubu Boštík

Přiložen posudek PhDr. Karla Srpa.

provenience

Soukromá sbírka Německo.