Svatopluk Slovenčík (1934—1999), Bez názvu, 1970

Svatopluk Slovenčík

(1934—1999)

Bez názvu, 1970

olej, písek, plátno, rám, 125 × 76 cm

sign. na rubu Slovenčík 70

oil, sand, canvas, frame, 125 x 76 cm