Petr Dub (*1976)/ My black is your sharp, 2014

Petr Dub (*1976)

My black is your sharp, 2014

akryl, syntetické laky, plátno, dřevo, 69 x 42 x 9 cm

sign. Petr Dub 2014, My black is your sharp