pavla malinová (*1985) vyvolávači deště, 2017

olej, plátno, 120 x 150 cm

sign. na rubu PAVLA MALINOVÁ, VYVOLÁVAČI DEŠTĚ, 2017

Jiří Ptáček, pavla Malinová: O mně se povídá, moje mlčení tomu odpovídá, Laboratoř, Praha 2018

Pavla Malinová & Pavel Dvořák, Šikana očí, kolo se točí, NOD Praha, 2017