Olbram Zoubek (1926 – 2017) Josef a Marie, 1977

Olbram Zoubek

(1926 – 2017)

Josef a Marie, 1977

olovo, výška 40,5 cm
obě sign. O. ZOUBEK

provenience

Významná soukromá sbírka, získáno z ateliéru autora.