Natalie Perkof (*1979)/ z cyklu Manuál přirozenosti, 2019

Natalie Perkof (*1979)

z cyklu Manuál přirozenosti, 2019

akryl, dýhy, karbon, plátno, 200 x 160 cm
sign. na rubu Natalie Perkof 2019