Michal Škoda (*1962)/ Bez názvu – Untitled 12, 2004

Michal Škoda (*1962)
Bez názvu – Untitled 12, 2004

akryl, mdf, 48,9 x 59,2 x 5,5 cm
signováno, datováno

78 000 Kč