LIBOR JAROŠ (*1960) PARTITURA PRO ALANA, 1994

provaz, akryl, plátno, 40 x 30 cm
sign. na rubu PARTITURA PRO ALANA, L. JAROŠ 94.

26 000 KČ

Srov.: Kol. autorů: Libor Jaroš, Galerie Dolmen, 2009, s. 58.