LIBOR JAROŠ (*1960) KULTIVAR III, 1994

akryl, plátno, 40 x 30 cm
sign. na rubu KULTIVAR III.

26 000 KČ

Srov.: Kol. autorů: Libor Jaroš, Galerie Dolmen, 2009, s. 58.