Kurt Gebauer (*1941)/ Plavkyně, 2012

Kurt Gebauer (*1941)

Plavkyně, 2012

litografie 17/30, papír, rám, sklo, 72 x 85 cm
sign. Kurt Gebauer 2012

12 500 Kč

PROVENIENCE