Jiří Hilmar (*1937)/ Bez názvu, 1986

Jiří Hilmar

(*1937)

Bez názvu, 1986

smrkové latě, kaolin, výška 75 cm
sign. na rubu Hilmar Jiří 86.

provenience

Významná sbírka předního historika umění. Získáno z ateliéru aurora.