Jiří Balcar – Noční krajina, 50. léta 20. stol.

Jiří Balcar

(1929-1968)

Noční krajina, 50. léta 20. stol.

akvarel, tuš, papír
30 x 42 cm
na rubu pozůstalostní razítko Jiřího Balcara

V případě zájmu nás kontaktujte na info@etcetera-auctions.com

poptat dílo

Jiří Balcar (foto: archiv Etcetera Auctions)