Jan Maarten Voskuil (*1964)/ Closing the Gap Twice, 2010

Jan Maarten Voskuil (*1964)

Closing the Gap Twice, 2010

akryl, plátno,

76 x 76 x 9 cm

sign. Closing the Gap Twice, 2010, J. M. Voskuil