Jan Maarten Voskuil (*1964)/ Closing the Gap, 2010

Jan Maarten Voskuil (*1964)

Closing the Gap, 2010

akryl, plátno,

57 x 57 x 12 cm

sign. Closing the Gap, 2010, J. M. Voskuil