Jan Maarten Voskuil (*1964)/ NPIL, Lila II, 2008

Jan Maarten Voskuil (*1964)

NPIL, Lila II, 2008

akryl, plátno, rám, 30 x 30 x 8 cm

sign. NPIL, Lila II, 2008, J. M. Voskuil