DENISA KRAUSOVÁ (*1981), ZÁTIŠÍ S OKURKOU, 2020

kombinovaná technika, plátno, 120 × 140 cm
sign. na rubu DENISA KRAUSOVÁ, ZÁTIŠÍ S OKURKOU, 2020

45 000 Kč