Denisa Krausová (*1981) / Pocta Fridě Kahlo, 2010

Denisa Krausová (*1981)
Pocta Fridě Kahlo, 2010

olej, plátno, 120 × 190 cm
sign. na rubu DENISA KRAUSOVÁ POCTA FRIDĚ KAHLO 2010