DENISA KRAUSOVÁ (*1981), ACH, RŮŽE VŠECH BAREV VE SVÉM SRDCI NECH, 2019

kombinovaná technika, plátno, 120 × 140 cm
sign. na rubu DENISA KRAUSOVÁ, ACH, RŮŽE VŠECH BAREV VE SVÉM SRDCI NECH, 2019

CENA NA VYŽÁDÁNÍ