Břetislav Malý (*1985), Úplný prostor žluté barvy, 2018

Břetislav Malý

(*1985)

Úplný prostor žluté barvy, 2018

olej, plátno, 25 × 20 cm

sign. na rubu Břetislav Malý v roce 2018

oil, canvas, 25 x 20 cm

signed Břetislav Malý v roce 2018