Barbora Lungová (*1977)/ Cesta z Bohuslavic do Boršova, 2008

Barbora Lungová (*1977)
Cesta z Bohuslavic do Boršova, 2008

olej, plátno, 40 x 50 cm

sign. autorskou značkou 08

9 000 Kč