Josef Jambor, Podzimní krajina, 1915

Josef Jambor

(1887—1964)

Podzimní krajina, 1915

olej, lepenka, rám, sklo, 17,5 x 23,5 cm
sign. Jambor 1915

Autumn Landscape, 1915

oil, cardboard, frame, glass, 17,5 x 23,5 cm
signed Jambor 1915