98. KAREL MALICH (1924–2019) BEZ NÁZVU, 2007

pastel, papír, rám, sklo, 32 × 23 cm
sign. na rubu K. Malich 2007. VII.

37 000 Kč ~ 1 370 €

PROVENIENCE
Dílo získáno z ateliéru autora.