Jánuš Kubíček (1921–1993), Pomněnky, 1948

Jánuš Kubíček (1921–1993)

Pomněnky, 1948

tuš, papír, rám, sklo, 41 × 30 cm
sign. Jánuš Kubíček 1948

6 500 Kč

provenience