Jánuš Kubíček (1921–1993), Astry, 1944

Jánuš Kubíček (1921–1993)

Astry, 1944

akvarel, tuš, papír, rám, sklo, 40 × 33 cm
sign. Jánuš Kubíček 1944

6 500 Kč

provenience