PETR DUB (*1976), Z CYKLU BOLLYWOOD, 4 KS, 2012

dřevo, akryl, plátno, každý 200 × 8,5 cm
sign. na rubu PETR DUB 12 SÉRIE: BOLLYWOOD, přiložen certifikát autenticity