PETR DUB (*1976), TRICOLORA: 1/3, 2010

dřevo, akryl, plátno, 78,5 × 25,5 cm
sign. na rubu TRICOLOR 1/3 Petr Dub 2010, přiložen certifikát autenticity

48 000 Kč

chemnitz.cz, Galerie Weltecho, Chemnitz 2011.