94. BŘETISLAV MALÝ (*1985), ODLESK, 2012

olej, plátno, 90 × 70 cm
sign. Břetislav Malý “Odlesk” 2012, přiložen certifikát autenticity

33 000 Kč

Diplomanti FaVU, Dům pánů z Kunštátu, Brno 2012.
Salve Europa Fine Art Challenge, Salve Art Gallery, Lipsko 2012.