BŘETISLAV MALÝ (*1985), ZE SÉRIE BAREVNÉ SKLADBY, 2013

olej, plátno, 30 × 22 cm
sign. na rubu Břetislav Malý v roce 2013, přiložen certifikát autenticity

14 000 Kč