92. DAVID HANVALD (*1980), JOSEF HOFFMANN (1902) — Z CYKLU TRŮNY/ŽIDLE, 2010

akryl, plátno, 81,5 × 74,5 cm
sign. na rubu D. HANVALD C. TRŮNY – “JOSEF HOFFMANN” (1903) 2010,

55 000 Kč

David Hanvald – hanvaldkunst, Galerie Ad Astra, Kuřim 2011.