91. DAVID HANVALD (*1980), SOL LE WITT — Z CYKLU OBJEKTY, 2011

akryl, sprej, olejový pastel, plátno, 112 × 81 cm
sign. na rubu D. HANVALD C. OBJEKTY – “SOL LE WITT” 2011,

65 000 Kč

David Hanvald – hanvaldkunst, Galerie Ad Astra, Kuřim 2011.