JOSEF MLADĚJOVSKÝ (*1986), MONOSKOP II, 2011

akryl, plátno, 150 × 150 cm
sign. na rubu MLADĚJOVSKÝ “MONOSKOP II. (CO JE PRAVDA?)” 2011,

68 000 Kč

Opening, Galerie Kvalitář, Praha 2012.
Komplexcity, Galerie OFF/FORMAT, Brno 2012.