Jánuš Kubíček (1921–1993), Žena před zrcadlem, 1959

Jánuš Kubíček (1921–1993)

Žena před zrcadlem, 1959

litografie 2/31-I., papír, adjustováno ve skle, 30,5 × 21,5 cm
sign. Jánuš Kubíček 1959, v tisku 59

13 500 Kč

provenience