Alois Moravec (1899—1987), Rábí s řekou Otavou, 1930

Alois Moravec

(1899—1987)

Rábí s řekou Otavou, 1930

olej, plátno, rám, 80,5 × 110 cm
sign. Rábí A. MORAVEC 30, na rubu přípis Rábí s řekou Otavou od Hydčic a Bojanovic

oil, canvas, frame, 80,5 x 110 cm

signed Rábí A. MORAVEC 30, verso Rábí s řekou Otavou od Hydčic a Bojanovic

27 000 Kč ~ 1 080 €