MILAN HOUSER (*1971), BEZ NÁZVU, Z CYKLU KALUŽE, 2012

lak, barvivo, plátno, 40 × 60 cm
sign. na rubu M. HOUSER 2012,

56 000 Kč

Deeper, Deeper, Galerie Dvorac Sec Contemporary, Praha 2010.
C0000 Bezbarvý Houser, Galerie Kvalitář, Praha 2012.