Jiří Balcar (1929–1968), Přítelkyně, 1967

Jiří Balcar (1929–1968)

Přítelkyně, 1967

lept 3/20, papír, pasparta, rám, sklo, 49,5 × 32,5 cm
sign. Jiří Balcar 67.

27 000 Kč

provenience
Významná sbírka historika umění.