89. Aleš Lamr (*1943), Okno, 1994

89. Aleš Lamr (*1943)
Okno, 1994

akryl, plátno, 90 × 71 cm
sign. A. Lamr 94, na rubu „OKNO“ A. L. 94

90 000 Kč ~ 3 600 €