Miroslav Šimorda (1923–2018), Po dešti, 2005

Miroslav Šimorda (1923–2018)

Po dešti, 2005

olej, plátno, rám, 71 × 70 cm
sign. M. Š. 05, na rubu M. Šimorda 05

47 000 Kč

provenience