86. MICHAL GABRIEL (*1960) BEZ NÁZVU, 1992

umělá hmota, plexisklo, 18 × 14 × 14 cm
sign. VI Gabriel 1992

15 000 Kč ~ 555 €

PROVENIENCE
Významná brněnská sbírka.