Denisa Krausová (*1981) / Zátiší s ohněm, 2016

Denisa Krausová (*1981)
Zátiší s ohněm, 2016

olej, plátno, 170 × 200 cm
sign. na rubu DENISA KRAUSOVÁ ZÁTIŠÍ S OHNĚM 2016

oil on canvas, 170 x 200 cm
signed DENISA KRAUSOVÁ ZÁTIŠÍ S OHNĚM 2016 on the reverse

price upon request

Citróny a jiné květiny, Výstavní síň Chrudim, 2016
Za pečlivě upletenou záclonou, Galerie 2+1, Bechyně, 2016