81. JAROMÍR NOVOTNÝ (*1974), Z CYKLU CMYK PAINTINGS, 2013

akryl, plátno, 50 × 42 cm
sign. na rubu UNTITLED (CMYK PAINTING), Jaromír Novotný IV./2013, přiložen certifikát autenticity

85 000 Kč

From Now Everything Will Be Beautiful, Kisterem, Budapešť 2013.