Robert Hliněnský (1908—1979), Bez názvu, kol. r. 1976

Robert Hliněnský

(1908—1979)

Bez názvu, kol. r. 1976

olej, plátno, fixováno na kartonu, rám, 31 × 23 cm
na rubu potvrzení autenticity od Evy Hliněnské

oil, canvas, fixed on cardboard, frame, 31 x 23 cm

verso authenticity confirmed by Eva Hliněnská

12 000 Kč ~ 480 €