Eduard Ovčáček (*1933), Dvě postavy, 1990

Eduard Ovčáček (*1933)

Dvě postavy, 1990

ruční papír, plátno, rám, 85 × 65 cm
sign. E. OVČÁČEK 90

98 000 Kč