Augustin Mervart, Poslední sníh, 1915

Augustin Mervart

(1889—1968)

Poslední sníh, 1915

akvarel, papír, pasparta, rám, sklo, 26 x 20 cm
sign. Aug. Mervart. 1915.

Last Snow, 1915

watercolour, paper, passe-partout, frame, glass, 26 x 20 cm
signed Aug. Mervart. 1915.